Balík – založenie spoločnosti, poskytnutie sídla a vedenie účtovníctva

Ak patríte medzi tých, čo plánujú skúsiť šťastie v podnikaní, máte nápady a víziu, ale chýbajú vám skúsenosti so zložitým byrokratickým pozadím pri zakladaní firiem, máme pre vás ponuku.

O čo ide?

Pri zakladaní spoločnosti musíte myslieť na mnoho vecí – kde bude sídliť moja spoločnosť, ktoré úrady musím obehať a aké sú lehoty, koľko na to potrebujem peňazí a v neposlednom rade kto mi bude zabezpečovať účtovníctvo, odvody a daňové priznania? Dopredu neviete koľko času a financií vás bude stáť všetko zabezpečiť – alebo to viete, a práve preto sa vám do toho nechce?

Spúšťame pre vás nový balík služieb, ktorý čo najefektívnejšie zaistí vaše začínajúce podnikanie. Pomôžeme vám založiť spoločnosť, zabezpečíme sídlo a taktiež vedenie účtovníctva.

Ako to funguje?

Po prvom stretnutí, kde si objasníme Váš cieľ a predmet podnikania pripravíme materiály potrebné k založeniu s.r.o., registrujeme spoločnosť na daňovom úrade k plateniu dane z príjmu či DPH, podáme návrh na zápis do Obchodného registra, prípadne návrh o vystavenie Osvedčenia o živnostenskom oprávnení na Živnostenský register a zaplatíme súdny poplatok za zápis do OR. Zároveň môžeme poskytnúť adresu za účelom umiestnenia sídla spoločnosti pri splnení všetkých podmienok podľa platnej legislatívy. Následne budeme zabezpečovať profesionálne vedenie účtovníctva ako aj miezd. Počas našej spolupráce vieme poskytnúť poradenstvo v oblasti eurofondov či GDPR.

Čo ma to bude stáť?

Konečná suma sa odvíja od rôznych aspektov. Napríklad od počtu zamestnancov, od predmetu podnikania aj od spôsobu vedenia účtovníctva. Čoraz viac firiem ponúka jednotný balík pre všetky firmy, bez toho aby vedeli o aký rozsah pôjde. Môže to byť lákavé, ale nie vždy bezpečné. Čo v prípade, ak náklady pri vašom podnikaní výrazne presiahnu zaplatenú sumu? V tomto prípade si nemôžete byť istý, či od vás neskôr nebudú požadovať dodatočné platby alebo či budú schopní zabezpečovať dohodnuté podmienky. Sme seriózna spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami a dôveryhodnými klientmi. Preto každému naceňovaniu predchádza osobné stretnutie s detailným objasnením vašich zámerov.

Budeme radi, ak s nami zvážite spoluprácu a ozvete sa či cez kontaktný formulár, priamo na mail info@rvdservices.sk alebo na číslo 0911 988 991.

Publikoval: Lucia Pulcova

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *