Pou┼ż├şvan├ę ERP syst├ęmy - Syst├ęmy mzdov├ęho a podvojn├ęho ├║─Źtovn├şctva

Venujte V├í┼í cenn├Ż ─Źas podnikaniu a┬áprenechajte mzdy, ├║─Źtovn├şctvo a┬áHR agendu ┼ípecialistom. Portf├│lio na┼íej spolo─Źnosti sa sklad├í zo ┼íirokej ┼ík├íly ekonomick├Żch slu┼żieb. Rozhodnite sa pre outsourcing a┬ánemus├şte ma┼ą viac obavy o┬áVa┼íe d├íta.

Spolo─Źnos┼ą RVD Services pracuje s┬áviacer├Żmi ├║─Źtovn├Żmi softv├ęrmi a┬ápod─ża profilu spolo─Źnosti vieme navrhn├║┼ą efekt├şvne rie┼íenie vedenia ├║─Źtovnej agendy. V┬ápraxi na┼íi klienti pou┼ż├şvaj├║ najm├Ą nasledovn├ę ├║─Źtovn├ę softv├ęry (spravidla s├║ to aj najpou┼ż├şvanej┼íie programy na vedenie ├║─Źtovn├şctva na Slovensku a┬á─îeskej republike).

 • icon

  ├Ü─Źtovn├şctvo MICROSOFT DYNAMICS NAV (NAVISION)

  Nov├í verzia b├Żval├ęho Navision. Rozhranie poskytuje kompletn├ę softv├ęrov├ę rie┼íenie pri pl├ínovan├ş podnikov├Żch zdrojov. Poskytuje mo┼żnos┼ą flexibiln├ęho prisp├┤sobenia ┼ípecifik├ím spolo─Źnosti a umo┼żn├ş podrobn├Ż preh─żad o dian├ş v nej, tak ako aj o z├íkazn├şkoch, najm├Ą v oblasti riadenia financi├ş, pl├ínovania n├íkladov a z├ísob. Poskytujeme slu┼żby v r├ímci nastavenia syst├ęmu MS Dynamics NAV pod─ża konkr├ętnych potrieb n├í┼ího klienta. Zabezpe─Ź├şme potrebn├ę licencie, za┼íkol├şme t├şm klienta a poskytneme podporu pre optim├ílnu funk─Źnos┼ą a plynulos┼ą pr├íce s dan├Żm syst├ęmom. Na┼íim klientom sme v pr├şpade prechodu na nov├Ż ERP syst├ęm, alebo na nov┼íiu verziu syst├ęmu neust├íle k dispoz├şcii s cie─żom maximalizova┼ą n├ívratnos┼ą pou┼ż├şvania syst├ęmu.

  Klientom pon├║kame kompletn├ę softv├ęrov├ę ERP rie┼íenia vytvoren├ę pod─ża konkr├ętnych po┼żiadaviek a potrieb spolo─Źnosti s cie─żom zv├Ż┼íi┼ą konkurencieschopnos┼ą na trhu a efektivitu zamestnancov. MS Dynamics NAV je vysoko flexibiln├Ż syst├ęm vhodn├Ż pre ka┼żd├ę odvetvie spolo─Źnosti so ┼íirokou ┼ík├ílou ┼ípecializ├íci├ş.

 • icon

  ├Ü─Źtovn├şctvo SAP

  Spolo─Źnos┼ą SAP pon├║ka nieko─żko rie┼íen├ş pre v┼íetky ve─żkosti podnikov. Pre mal├Żch podnikate─żov odpor├║─Źame syst├ęm SAP Business One, ktor├Ż sa d├í obstara┼ą aj formou mesa─Źn├ęho pren├íjmu. SAP ERP funguje na SQL.SAP Business All in One bol vyvinut├Ż pre stredn├ę spolo─Źnosti a┬áprin├í┼ía v┬áz├íklade u┼ż┬á odvetvov├ę rie┼íenia. SAP S/Hana je syst├ęm ob─ż├║ben├Ż korpor├íciami pre jeho obrovsk├ę mno┼żstvo funkci├ş. Na rozdiel od t├Żch lok├ílnych v┼íak vy┼żaduje vysok├║ mieru plnohodnotn├ęho za┼íkolenia a je menej intuit├şvny.

 • icon

  ├Ü─Źtovn├şctvo POHODA

  Patr├ş medzi najzn├ímej┼íie a najroz┼í├şrenej┼íie ├║─Źtovn├ę programy na Slovensku. Pokia─ż chcete ma┼ą ├║─Źtovn├şctvo veden├ę v┬áPohode ste u┬án├ís na spr├ívnej adrese!┬á Vych├ídzaj├║c z na┼íich sk├║senosti, ve─żk├Ż po─Źet ERP syst├ęmov alebo napr├şklad e-shopov disponuje preddefinovan├Żm XML v├Żstupom na import d├ít do syst├ęmu Pohoda. To zaru─Źuje bezprobl├ęmov├║ komunik├íciu medzi syst├ęmami a┬áeliminuj├║ sa chyby ktor├ę by vznikali napr├şklad ru─Źn├Żm prepisovan├şm d├ít z┬ájedn├ęho syst├ęmu do druh├ęho. Modern├Ż dizajn, kl├ívesov├ę skratky umo┼ż┼łuj├║ce r├Żchle ├║─Źtovanie, intuit├şvne ovl├ídanie ÔÇ×hraj├║ÔÇť v┬áprospech v├Żberu pr├íve ├║─Źtovn├ęho softv├ęru Pohoda. Na┼íi pracovn├şci V├ím pom├┤┼żu ur─Źi┼ą ktor├Ż variant programu bude najviac vyhovova┼ą Va┼íim potreb├ím. V┬ápraxi sa najviac pou┼ż├şva variant Pohoda SQL ÔÇô vyu┼żitie v┬ámen┼í├şch spolo─Źnostiach alebo variant Pohoda E1, ktor├Ż je ob─ż├║ben├Ż vo v├Ą─Ź┼í├şch spolo─Źnostiach, kde s├║ komplexnej┼íie firemn├ę procesy, ktor├ę vy┼żaduj├║ ist├║ mieru individuality.

 • icon

  ├Ü─Źtovn├şctvo MRP K/S

  Graficky jednoduch┼í├ş no do vysokej miery vyu┼żite─żn├Ż softv├ęr za rozumn├║ cenu, ktor├ęho najnov┼íia verzia prin├í┼ía anglick├║ a nemeck├║ jazykov├║ mut├íciu. Syst├ęm poskytuje ako doplnok mzdov├Ż modul, ktor├Ż sa po zak├║pen├ş st├íva s├║─Źas┼ąou MRP K/S (v minulosti boli obe rie┼íenia pon├║kan├ę len samostatne). V├Żhodou tohto syst├ęmu je, ┼że v┬áz├íkladnej cene programu s├║ zahrnut├ę u┼ż moduly, ktor├ę ┬ádruh├ş v├Żrobcovia softv├ęru spoplat┼łuj├║ ako napr├şklad modul Objedn├ívky vydan├ę aj prijat├ę, Skladov├í evidencia, Majetok, CRM a┬áAnal├Żzy.┬á Re┼żim ├║─Źtovania je mo┼żn├ę nastavi┼ą pomocou predkont├íci├ş alebo pod─ża celkov├Żch ─Źiastok dokladu. Mus├şme tento program oceni┼ą za ve─żmi dobre preddefinovan├ę preh─żadn├ę tla─Źov├ę zostavy, ktor├ę program vygeneruje bez zbyto─Źn├ęho preklik├ívania.

 • icon

  ├Ü─Źtovn├şctvo SOFTIP

  Aplik├ície a┬ámoduly v┬ásyst├ęme Softip Profit Plus s├║ plne previazan├ę a┬áposkytuj├║ integrovan├ę rie┼íenie pre riadenie jednotliv├Żch firemn├Żch procesov ako┬á aj komplexn├ę rie┼íenie pre personalistiku a mzdy. Softip m├í u┼ż 25 ro─Źn├║ hist├│riu s┬áv├Żvojom ERP rie┼íen├ş a┬áfunguje na ┼łom viac ako 700 slovensk├Żch spolo─Źnost├ş. Vyu┼ż├şvaj├║ ho dokonca aj rozpo─Źtov├ę a┬ápr├şspevkov├ę organiz├ície ┼ít├ítnej spr├ívy. Oce┼łujeme mo┼żnos┼ą integr├ície s┬ácloudov├Żm Microsoft Office 365. Modern├Żm prvkom je mo┼żnos┼ą prepojenia zamestnancov prostredn├şctvom podnikovej soci├ílnej ste Yammer.

 • icon

  ├Ü─Źtovn├şctvo KROS - OMEGA a OLYMP

  Komfortn├ę v├Żstupy a plnohodnotn├í online podpora, ne─Źudo ┼że cca. 20┬á000 spolo─Źnost├ş sa rozhodlo pre syst├ęm OMEGA. Legislat├şvne zmeny s├║ zapracov├ívan├ę promptne. U┼ż├şvate─ż ocen├ş automatick├ę vzory ├║─Źtovania, ktor├ę ┼íetria ─Źas. ├Ü─Źtovn├şctvo v┬áOmege je mo┼żn├ę priamo prepoji┼ą s┬árie┼íen├şm iKONEKT, ktor├ę zabezpe─Ź├ş prepojenie s┬ábezplatnou aplik├íciou iKROS a┬áe-shopom INTEO. Inovat├şvne a┬ámoderne je spracovan├Ż business intelligence NEO BI, ktor├Ż je prepojen├Ż s┬áOmegou a┬ápon├║ka modern├ę preh─żady priamo z┬ád├ít ktor├ę s├║ v┬ádatab├íze Omega. Program NEO BI je ÔÇ×user friendlyÔÇť a┬ámana┼ż├ęri spolo─Źnost├ş ocenia, ┼że dostan├║ d├┤le┼żit├ę a┬ázrozumite─żn├ę reporty na p├ír klikov.

 • icon

  ├Ü─Źtovn├şctvo MONEY S3

  Jeden z najpou┼ż├şvanej┼í├şch softv├ęrov v SR a ─îR. Je postaven├Ż na Microsoft architekt├║re. V├Ą─Ź┼íina e-shopov na Slovensku aj v┬á─îech├ích m├í u┼ż naprogramovan├ę sch├ęmy na import d├ít priamo do Money S3.Verzia Money S3 je ur─Źen├í pre mal├ę spolo─Źnosti. Posledn├Ż v├Żvoj tohto softv├ęru ide ve─żmi dobr├Żm smerom nako─żko boli vyvinut├ę zauj├şmav├ę pr├şdavn├ę moduly ako napr├şklad Import dokladov z┬áExcelu ÔÇô t├Żmto modulom je mo┼żn├ę importova┼ą vydan├ę a┬áprijat├ę faktury, poh─żad├ívky, z├ív├Ązky ako aj z├ísoby priamo z┬áExcelu do Money S3- toto sa ur─Źite ocen├ş pri prechode z┬áin├Żch ├║─Źtovn├Żch syst├ęmov do Money S3 ke─Ć treba naimportova┼ą rozsiahle sald├í.. ─Äal┼í├ş u┼żito─Źn├ę roz┼í├şrenia s├║ Periodick├í faktur├ícia, XML d├íta Exchange a┬áModul S3 Automatic, s┬áktor├Żm sa daj├║ napl├ínova┼ą a┬áautomatizova┼ą konkr├ętne ├║lohy Money S3, Money S3 je plne kompatibiln├í s┬ácloudov├Żm rie┼íen├şm iDoklad, ktor├ę bolo vyvinut├ę tie┼ż spolo─Źnos┼ąou C├şgler Software. ─îo n├ím v┬áprograme Money S3 ale ch├Żba je napr├şklad hromadn├ę generovanie Reverse charge dokladov k┬áprijat├Żm fakt├║ram ( t├íto funkcionalita je ale v┬áMoney S4), ─Ź├şseln├ę rady fakt├║r s├║ maxim├ílne 10 miestne, tla─Źov├ę zostavy nie s├║ tak├ę preh─żadn├ę ako napr├şklad v┬ásyst├ęme MRP K/S

 • icon

  ├Ü─Źtovn├şctvo MONEY S4

  Podnikov├Ż informa─Źn├Ż syst├ęm Money S4 umo┼ż┼łuje predov┼íetk├Żm vedenie podvojn├ęho ├║─Źtovn├şctva, evidenciu DPH a tvorbu v├Żstupov na z├íklade po┼żiadaviek legislat├şvy pre stredn├ę a┬áv├Ą─Ź┼íie spolo─Źnosti. Mnoho ├║─Źtovn├şkov, ktor├ş ├║─Źtovali v┬áMoney S3 a┬ápre┼íli na Money S4 si pochva─żuj├║. Ve─żkou v├Żhodou oproti Money S3 je architekt├║ra klient-server, ktorej d├íta s├║ ulo┼żen├ę na SQL serveri, pr├şstupov├ę pr├íva u┼ż├şvate─żov s├║ detailnej┼íie ako v┬áMoney S3. Money S4 je priamo prepojen├Ż aj s┬ámzdov├Żm syst├ęmom VEMA, kde sa mzdy robia ÔÇťr├Żchlej┼íieÔÇť a┬ánie tak pr├ícne ako v┬áS3.Grafick├ę prostredie je pr├şvetiv├ę a┬ár├Żchle. ─î├şseln├ę rady fakt├║r m├┤┼żu by┼ą a┼ż 15 miestne. Tento syst├ęm hodnot├şme ako ┼ípi─Źkov├Ż, pokrokov├Ż, preh─żadn├Ż. Patr├ş medzi na┼íe najob─ż├║benej┼íie.

 • icon

  ├Ü─Źtovn├şctvo ABRA GEN

  Tento softv├ęr sa pou┼ż├şva asi v 50 krajin├ích sveta, preto s jeho implement├íciou neb├Żvaj├║ komplik├ície. V─Ćaka jeho ┼íirok├ęmu vyu┼żitiu je predpripraven├Ż pre vysok├Ż po─Źet r├┤znorod├Żch podnikate─żsk├Żch odvetv├ş. Vyu┼ż├şva sa najm├Ą v┬ástredn├Żch a┬áve─żk├Żch spolo─Źnostiach, ktor├ę potrebuj├║ rie┼íenie ┼íit├ę na mieru a┬ás├║ ochotn├ę si za to priplati┼ą. Ve─żkou v├Żhodou je rozhranie API s┬áktor├Żm je prepojite─żnos┼ą s┬áostatn├Żmi modern├Żmi softv├ęrmi hra─Źkou.

 • icon

  ├Ü─Źtovn├şctvo HUMANET

  Softv├ęr postaven├Ż 100% na cloudovom rie┼íen├ş, to zn. ┼że sa nemus├şte za┼ąa┼żova┼ą vlastn├Żm serverov├Żm rie┼íen├şm. Humanet patr├ş medzi unik├ítne ERP rie┼íenia, ktor├ę s├║ v┬ás├║lade so slovenskou legislat├şvou a┬ás├║ cel├ę┬á v cloude. ├Ü─Źtovanie je mo┼żn├ę na akejko─żvek platforme, z┬áak├ęhoko─żvek miesta preto┼że tento ├║─Źtovn├Ż softv├ęr je sp├║┼í┼ąan├Ż cez webov├Ż prehliada─Ź a┬áv─Ćaka ┼íifrovaniu zabezpe─Źen├Żm protokolom HTTPS s├║ Va┼íe d├íta bezpe─Źn├ę. V┬áHumanete s├║ k┬ádispoz├şcii moduly Mzdy a┬áPersonalistika, Jednoduch├ę ├║─Źtovn├şctvo ako aj Podvojn├ę ├║─Źtovn├şctvo.

 • icon

  ├Ü─Źtovn├şctvo HELIOS (ASSECO SOLUTIONS)

  Robustn├Ż softv├ęr vhodn├Ż aj pre v├Żrobn├ę spolo─Źnosti a verejn├║ spr├ívu. Dostupn├ę verzie s├║ Helios Green, Helios Orange, Helios Easy, Helios Red, Helios Fenix. Vy┼í┼íie spomenut├ę verzie vedia splni┼ą potreby firiem v┼íetk├Żch ve─żkost├ş vo v┼íetk├Żch odvetviach podnikania a vo verejnom sektore.┬á ERP syst├ęmy HELIOS mo┼żno ÔÇ×customizova┼ąÔÇť na mieru pod─ża konkr├ętnych individu├ílnych po┼żiadaviek z├íkazn├şka. Jednoduch├í obsluha, pestr├í paleta n├ístrojov pre reporting pote┼í├ş najm├Ą finan─Źn├Żch mana┼ż├ęrov, pokro─Źil├í bezpe─Źnos┼ą ├║dajov je samozrejmos┼ąou. Produkty spolo─Źnosti Asseco Solutions patria k┬ávizu├ílne najkraj┼í├şm a┬ánajpreh─żadnej┼í├şm ERP syst├ęmom. ├Ü─Źtovn├şctvo v┬áERP syst├ęme Helios je spr├ívnou vo─żbou.

 • icon

  ├Ü─Źtovn├şctvo NEXTIS

  V├Żborn├Ż softv├ęr pre distrib├║torov autodielov nako─żko jeho datab├íza obsahuje kompletn├ę katal├│gy autodielov. Modern├Ż informa─Źn├Ż syst├ęm bol vytvoren├Ż s vyu┼żit├şm pokrokov├Żch technol├│gii a dlhodob├Żch sk├║senost├ş z┬áoblasti distrib├║cie autodielov. Najnov┼íia verzia ERP syst├ęmu Nextis 7 je ┼ípeci├ílne navrhnut├í pre distrib├║torov s n├íhradn├Żmi dielmi a autoelektroniky v┬áoblasti automotive.

  Syst├ęm rie┼íi pomerne ┼íirok├║ ┼ík├ílu podnikov├Żch procesov, od n├íkupu tovaru, skladovej evidencie , evidencie s├ęriov├Żch ─Ź├şsiel, intrastatu a┼ż po vystavovanie fakt├║r a┬áinternetov├Ż obchod. Nextis vyu┼ż├şva najmodernej┼íie technol├│gie Microsoft SQL Server a Microsoft.NET.┬áNapriek tomu priamo v tomto ERP rie┼íen├ş nie je zatia─ż mo┼żn├ę vies┼ą plnohodnotn├ę podvojn├ę ├║─Źtovn├şctvo ani pod─ża slovenskej ani pod─ża ─Źeskej legislat├şvy. V┬áRVD Services ale m├íme prepojenie s┬á├║─Źtovn├Żmi syst├ęmami ako Money S3, Money S4, Pohoda, kde je mo┼żn├ę pren├í┼ía┼ą takmer v┼íetky d├íta bez v├Ą─Ź┼í├şch probl├ęmov a┬ásp─║┼ła┼ą tak neust├íle meniacu sa legislat├şvu v┬áoblasti ├║─Źtovn├şctva.

 • icon

  Mzdy VEMA

  Tento softv├ęr je ÔÇ×namakan├ŻÔÇť hlavne na spracovanie miezd- je ve─żmi roz┼í├şren├Ż na Slovensku ako aj v┬á─îeskej republike. Mzda ka┼żd├ęho dvan├ísteho zamestnanca je spracovan├í pr├íve v┬átomto syst├ęme. Mzdy Vema s├║ priamo prepojen├ę s┬áMoney S4.

 • icon

  Profit365

  Profit365 je online, cloudov├Ż ekonomick├Ż softv├ęr, do ktor├ęho sa prihlasujete cez webov├Ż prehliada─Ź aj cez telef├│n, alebo tablet, podobne ako aj do internetbankingu. Profit365 je ur─Źen├Ż pre mal├Żch a stredn├Żch podnikate─żov, ktor├ş maj├║ v r├ímci ka┼żd├ęho bal├ş─Źka predplatn├ęho k dispoz├şcii faktur├íciu, skladov├ę hospod├írstvo, ├║─Źtovn├şctvo, DPH, da┼łov├ę priznania a ostatnu ekonomick├║ agendu na jednom mieste. Navy┼íe viete prida┼ą pr├şstup neobmedzen├ęmu po─Źtu pou┼ż├şvate─żov a m├íte k dispoz├şcii aj API na prepojenie V├í┼ího e-shopu, alebo in├ęho extern├ęho softv├ęru. Profit365 vyv├şja a prev├ídzkuje slovensk├í softv├ęrov├í spolo─Źnos┼ą Finecon Technologies

color
https://www.rvdservices.sk/wp-content/themes/yunik-installable/
https://www.rvdservices.sk/uvod/
#535354
style1
scrollauto
─Äal┼íie ─Źl├ínky sa na─Ź├ştavaj├║...
#555555
on
none
loading
#555555
Sort Gallery
https://www.rvdservices.sk/wp-content/themes/yunik-installable
on
yes
yes
off
off
Newsletter Input text
off
off