Používané ERP systémy - Systémy mzdového a podvojného účtovníctva

Venujte Váš cenný čas podnikaniu a prenechajte mzdy, účtovníctvo a HR agendu špecialistom. Portfólio našej spoločnosti sa skladá zo širokej škály ekonomických služieb. Rozhodnite sa pre outsourcing a nemusíte mať viac obavy o Vaše dáta.

Spoločnosť RVD Services pracuje s viacerými účtovnými softvérmi a podľa profilu spoločnosti vieme navrhnúť efektívne riešenie vedenia účtovnej agendy. V praxi naši klienti používajú najmä nasledovné účtovné softvéry (spravidla sú to aj najpoužívanejšie programy na vedenie účtovníctva na Slovensku a Českej republike).

 • icon

  Účtovníctvo MICROSOFT DYNAMICS NAV (NAVISION)

  Nová verzia bývalého Navision. Rozhranie poskytuje kompletné softvérové riešenie pri plánovaní podnikových zdrojov. Poskytuje možnosť flexibilného prispôsobenia špecifikám spoločnosti a umožní podrobný prehľad o dianí v nej, tak ako aj o zákazníkoch, najmä v oblasti riadenia financií, plánovania nákladov a zásob. Poskytujeme služby v rámci nastavenia systému MS Dynamics NAV podľa konkrétnych potrieb nášho klienta. Zabezpečíme potrebné licencie, zaškolíme tím klienta a poskytneme podporu pre optimálnu funkčnosť a plynulosť práce s daným systémom. Našim klientom sme v prípade prechodu na nový ERP systém, alebo na novšiu verziu systému neustále k dispozícii s cieľom maximalizovať návratnosť používania systému.

  Klientom ponúkame kompletné softvérové ERP riešenia vytvorené podľa konkrétnych požiadaviek a potrieb spoločnosti s cieľom zvýšiť konkurencieschopnosť na trhu a efektivitu zamestnancov. MS Dynamics NAV je vysoko flexibilný systém vhodný pre každé odvetvie spoločnosti so širokou škálou špecializácií.

 • icon

  Účtovníctvo SAP

  Spoločnosť SAP ponúka niekoľko riešení pre všetky veľkosti podnikov. Pre malých podnikateľov odporúčame systém SAP Business One, ktorý sa dá obstarať aj formou mesačného prenájmu. SAP ERP funguje na SQL.SAP Business All in One bol vyvinutý pre stredné spoločnosti a prináša v základe už  odvetvové riešenia. SAP S/Hana je systém obľúbený korporáciami pre jeho obrovské množstvo funkcií. Na rozdiel od tých lokálnych však vyžaduje vysokú mieru plnohodnotného zaškolenia a je menej intuitívny.

 • icon

  Účtovníctvo POHODA

  Patrí medzi najznámejšie a najrozšírenejšie účtovné programy na Slovensku. Pokiaľ chcete mať účtovníctvo vedené v Pohode ste u nás na správnej adrese!  Vychádzajúc z našich skúsenosti, veľký počet ERP systémov alebo napríklad e-shopov disponuje preddefinovaným XML výstupom na import dát do systému Pohoda. To zaručuje bezproblémovú komunikáciu medzi systémami a eliminujú sa chyby ktoré by vznikali napríklad ručným prepisovaním dát z jedného systému do druhého. Moderný dizajn, klávesové skratky umožňujúce rýchle účtovanie, intuitívne ovládanie „hrajú“ v prospech výberu práve účtovného softvéru Pohoda. Naši pracovníci Vám pomôžu určiť ktorý variant programu bude najviac vyhovovať Vašim potrebám. V praxi sa najviac používa variant Pohoda SQL – využitie v menších spoločnostiach alebo variant Pohoda E1, ktorý je obľúbený vo väčších spoločnostiach, kde sú komplexnejšie firemné procesy, ktoré vyžadujú istú mieru individuality.

 • icon

  Účtovníctvo MRP K/S

  Graficky jednoduchší no do vysokej miery využiteľný softvér za rozumnú cenu, ktorého najnovšia verzia prináša anglickú a nemeckú jazykovú mutáciu. Systém poskytuje ako doplnok mzdový modul, ktorý sa po zakúpení stáva súčasťou MRP K/S (v minulosti boli obe riešenia ponúkané len samostatne). Výhodou tohto systému je, že v základnej cene programu sú zahrnuté už moduly, ktoré  druhí výrobcovia softvéru spoplatňujú ako napríklad modul Objednávky vydané aj prijaté, Skladová evidencia, Majetok, CRM a Analýzy.  Režim účtovania je možné nastaviť pomocou predkontácií alebo podľa celkových čiastok dokladu. Musíme tento program oceniť za veľmi dobre preddefinované prehľadné tlačové zostavy, ktoré program vygeneruje bez zbytočného preklikávania.

 • icon

  Účtovníctvo SOFTIP

  Aplikácie a moduly v systéme Softip Profit Plus sú plne previazané a poskytujú integrované riešenie pre riadenie jednotlivých firemných procesov ako  aj komplexné riešenie pre personalistiku a mzdy. Softip má už 25 ročnú históriu s vývojom ERP riešení a funguje na ňom viac ako 700 slovenských spoločností. Využívajú ho dokonca aj rozpočtové a príspevkové organizácie štátnej správy. Oceňujeme možnosť integrácie s cloudovým Microsoft Office 365. Moderným prvkom je možnosť prepojenia zamestnancov prostredníctvom podnikovej sociálnej ste Yammer.

 • icon

  Účtovníctvo KROS - OMEGA a OLYMP

  Komfortné výstupy a plnohodnotná online podpora, nečudo že cca. 20 000 spoločností sa rozhodlo pre systém OMEGA. Legislatívne zmeny sú zapracovávané promptne. Užívateľ ocení automatické vzory účtovania, ktoré šetria čas. Účtovníctvo v Omege je možné priamo prepojiť s riešením iKONEKT, ktoré zabezpečí prepojenie s bezplatnou aplikáciou iKROS a e-shopom INTEO. Inovatívne a moderne je spracovaný business intelligence NEO BI, ktorý je prepojený s Omegou a ponúka moderné prehľady priamo z dát ktoré sú v databáze Omega. Program NEO BI je „user friendly“ a manažéri spoločností ocenia, že dostanú dôležité a zrozumiteľné reporty na pár klikov.

 • icon

  Účtovníctvo MONEY S3

  Jeden z najpoužívanejších softvérov v SR a ČR. Je postavený na Microsoft architektúre. Väčšina e-shopov na Slovensku aj v Čechách má už naprogramované schémy na import dát priamo do Money S3.Verzia Money S3 je určená pre malé spoločnosti. Posledný vývoj tohto softvéru ide veľmi dobrým smerom nakoľko boli vyvinuté zaujímavé prídavné moduly ako napríklad Import dokladov z Excelu – týmto modulom je možné importovať vydané a prijaté faktury, pohľadávky, záväzky ako aj zásoby priamo z Excelu do Money S3- toto sa určite ocení pri prechode z iných účtovných systémov do Money S3 keď treba naimportovať rozsiahle saldá.. Ďalší užitočné rozšírenia sú Periodická fakturácia, XML dáta Exchange a Modul S3 Automatic, s ktorým sa dajú naplánovať a automatizovať konkrétne úlohy Money S3, Money S3 je plne kompatibilná s cloudovým riešením iDoklad, ktoré bolo vyvinuté tiež spoločnosťou Cígler Software. Čo nám v programe Money S3 ale chýba je napríklad hromadné generovanie Reverse charge dokladov k prijatým faktúram ( táto funkcionalita je ale v Money S4), číselné rady faktúr sú maximálne 10 miestne, tlačové zostavy nie sú také prehľadné ako napríklad v systéme MRP K/S

 • icon

  Účtovníctvo MONEY S4

  Podnikový informačný systém Money S4 umožňuje predovšetkým vedenie podvojného účtovníctva, evidenciu DPH a tvorbu výstupov na základe požiadaviek legislatívy pre stredné a väčšie spoločnosti. Mnoho účtovníkov, ktorí účtovali v Money S3 a prešli na Money S4 si pochvaľujú. Veľkou výhodou oproti Money S3 je architektúra klient-server, ktorej dáta sú uložené na SQL serveri, prístupové práva užívateľov sú detailnejšie ako v Money S3. Money S4 je priamo prepojený aj s mzdovým systémom VEMA, kde sa mzdy robia “rýchlejšie“ a nie tak prácne ako v S3.Grafické prostredie je prívetivé a rýchle. Číselné rady faktúr môžu byť až 15 miestne. Tento systém hodnotíme ako špičkový, pokrokový, prehľadný. Patrí medzi naše najobľúbenejšie.

 • icon

  Účtovníctvo ABRA GEN

  Tento softvér sa používa asi v 50 krajinách sveta, preto s jeho implementáciou nebývajú komplikácie. Vďaka jeho širokému využitiu je predpripravený pre vysoký počet rôznorodých podnikateľských odvetví. Využíva sa najmä v stredných a veľkých spoločnostiach, ktoré potrebujú riešenie šité na mieru a sú ochotné si za to priplatiť. Veľkou výhodou je rozhranie API s ktorým je prepojiteľnosť s ostatnými modernými softvérmi hračkou.

 • icon

  Účtovníctvo HUMANET

  Softvér postavený 100% na cloudovom riešení, to zn. že sa nemusíte zaťažovať vlastným serverovým riešením. Humanet patrí medzi unikátne ERP riešenia, ktoré sú v súlade so slovenskou legislatívou a sú celé  v cloude. Účtovanie je možné na akejkoľvek platforme, z akéhokoľvek miesta pretože tento účtovný softvér je spúšťaný cez webový prehliadač a vďaka šifrovaniu zabezpečeným protokolom HTTPS sú Vaše dáta bezpečné. V Humanete sú k dispozícii moduly Mzdy a Personalistika, Jednoduché účtovníctvo ako aj Podvojné účtovníctvo.

 • icon

  Účtovníctvo HELIOS (ASSECO SOLUTIONS)

  Robustný softvér vhodný aj pre výrobné spoločnosti a verejnú správu. Dostupné verzie sú Helios Green, Helios Orange, Helios Easy, Helios Red, Helios Fenix. Vyššie spomenuté verzie vedia splniť potreby firiem všetkých veľkostí vo všetkých odvetviach podnikania a vo verejnom sektore.  ERP systémy HELIOS možno „customizovať“ na mieru podľa konkrétnych individuálnych požiadaviek zákazníka. Jednoduchá obsluha, pestrá paleta nástrojov pre reporting poteší najmä finančných manažérov, pokročilá bezpečnosť údajov je samozrejmosťou. Produkty spoločnosti Asseco Solutions patria k vizuálne najkrajším a najprehľadnejším ERP systémom. Účtovníctvo v ERP systéme Helios je správnou voľbou.

 • icon

  Účtovníctvo NEXTIS

  Výborný softvér pre distribútorov autodielov nakoľko jeho databáza obsahuje kompletné katalógy autodielov. Moderný informačný systém bol vytvorený s využitím pokrokových technológii a dlhodobých skúseností z oblasti distribúcie autodielov. Najnovšia verzia ERP systému Nextis 7 je špeciálne navrhnutá pre distribútorov s náhradnými dielmi a autoelektroniky v oblasti automotive.

  Systém rieši pomerne širokú škálu podnikových procesov, od nákupu tovaru, skladovej evidencie , evidencie sériových čísiel, intrastatu až po vystavovanie faktúr a internetový obchod. Nextis využíva najmodernejšie technológie Microsoft SQL Server a Microsoft.NET. Napriek tomu priamo v tomto ERP riešení nie je zatiaľ možné viesť plnohodnotné podvojné účtovníctvo ani podľa slovenskej ani podľa českej legislatívy. V RVD Services ale máme prepojenie s účtovnými systémami ako Money S3, Money S4, Pohoda, kde je možné prenášať takmer všetky dáta bez väčších problémov a spĺňať tak neustále meniacu sa legislatívu v oblasti účtovníctva.

 • icon

  Mzdy VEMA

  Tento softvér je „namakaný“ hlavne na spracovanie miezd- je veľmi rozšírený na Slovensku ako aj v Českej republike. Mzda každého dvanásteho zamestnanca je spracovaná práve v tomto systéme. Mzdy Vema sú priamo prepojené s Money S4.

 • icon

  Profit365

  Profit365 je online, cloudový ekonomický softvér, do ktorého sa prihlasujete cez webový prehliadač aj cez telefón, alebo tablet, podobne ako aj do internetbankingu. Profit365 je určený pre malých a stredných podnikateľov, ktorí majú v rámci každého balíčka predplatného k dispozícii fakturáciu, skladové hospodárstvo, účtovníctvo, DPH, daňové priznania a ostatnu ekonomickú agendu na jednom mieste. Navyše viete pridať prístup neobmedzenému počtu používateľov a máte k dispozícii aj API na prepojenie Vášho e-shopu, alebo iného externého softvéru. Profit365 vyvíja a prevádzkuje slovenská softvérová spoločnosť Finecon Technologies

color
https://www.rvdservices.sk/wp-content/themes/yunik-installable/
https://www.rvdservices.sk/uvod/
#535354
style1
scrollauto
Ďalšie články sa načítavajú...
#555555
on
none
loading
#555555
Sort Gallery
https://www.rvdservices.sk/wp-content/themes/yunik-installable
on
yes
yes
off
off
Newsletter Input text
off
off