V┼íeobecn├ę upozornenie

T├íto webov├í str├ínka m├í v├Żlu─Źne informat├şvny charakter.

RVD Services s.r.o. nie je zodpovedn├Ż a nepreber├í zodpovednos┼ą za ak├ęko─żvek ┼íkody, ktor├ę by mohli vznikn├║┼ą v d├┤sledku konania na z├íklade poskytnut├Żch inform├íci├ş na tejto webovej str├ínke. Ke─Ć┼że inform├ície uveden├ę na webovej str├ínke m├┤┼żu by┼ą predmetom ─Ćal┼í├şch napr├şklad legislat├şvnych zmien, nem├┤┼żeme garantova┼ą, ┼że v┼íetky inform├ície s├║ spr├ívne, kompletn├ę alebo aktu├ílne.

RVD Services s.r.o. nezodpoved├í rovnako ani za spr├ívnos┼ą obsahu str├ínok, na ktor├ę odkazuje a ktor├ę nie s├║ jej vlastn├şctvom.

V┼íetky obr├ízky a in├ę grafick├ę zobrazenia podliehaj├║ z├íkonu o autorskom pr├íve spolo─Źnosti RVD Services alebo tret├şch str├ín zmluvne viazan├Żch so spolo─Źnos┼ąou RVD Services s.r.o.

V┼íetky obr├ízky a in├ę grafick├ę zobrazenia na tejto webovej str├ínke s├║ ─Źerpan├ę zo str├ínok https://www.shutterstock.com a podliehaj├║ z├íkonu o autorskom pr├íve spolo─Źnosti RVD Services s.r.o. alebo tret├şch str├ín zmluvne viazan├Żch so spolo─Źnos┼ąou RVD Services s.r.o.

S┼ąahovanie alebo reprodukcia ak├Żchko─żvek obr├ízkov a grafick├Żch prvkov z tejto webovej str├ínky je pr├şsne zak├ízan├ę. Obr├ízky nie je mo┼żn├ę s┼ąahova┼ą ani ─Ćalej pou┼ż├şva┼ą bez v├Żslovn├ęho s├║hlasu.

color
https://www.rvdservices.sk/wp-content/themes/yunik-installable/
https://www.rvdservices.sk/uvod/
#535354
style1
scrollauto
─Äal┼íie ─Źl├ínky sa na─Ź├ştavaj├║...
#555555
on
none
loading
#555555
Sort Gallery
https://www.rvdservices.sk/wp-content/themes/yunik-installable
on
yes
yes
off
off
Newsletter Input text
off
off