Zakladanie spoločnosti v Českej republike

Plánujete si založiť spoločnosť v Českej republike, alebo hľadáte účtovníctvo a spracovanie miezd pre Vašu už existujúcu firmu v Čechách?

Podnikanie v Českej republike

Podnikanie u našich susedov má hneď niekoľko výhod. Jednou z nich je daň z príjmu, ktorá je oproti Slovensku nižšia, predstavuje 19%. Nemusíte sa obávať daňových licencií a na prihlasovanie vozidiel vynaložíte minimálne registračné poplatky.

V prípade, že od začiatku počítate s tým, že chcete byť platcom DPH, táto registrácia prebieha jednoduchšie aj vďaka absencii finančnej zábezpeky. Nepotrebujete vysoké vstupné investície, pretože pri zakladaní s.r.o.-čky je vklad spoločníka do základného imania už od 1 koruny. Taktiež prevod obchodného podielu alebo celkovo predaj spoločnosti nevyžaduje súhlas správcu dane.

Akékoľvek zakladanie spoločnosti však prináša rôzne starosti. Od naštudovania právnych predpisov, cez overovanie listín u notárov, a v neposlednom rade obiehanie úradov. Ak sa chcete týmto „vybavovačkám“ vyhnúť, môžete využiť služby spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami.

RVD Services v Českej republike

Naša spoločnosť RVD Services otvára novú pobočku v Prahe. V oblasti účtovníctva a miezd sme na Slovenskom trhu spoľahlivým partnerom už niekoľko rokov. Všetky naše vedomosti a skúsenosti sme sa preto rozhodli aplikovať aj u našich susedov.

Celý priebeh zakladania spoločnosti môžeme vybaviť za Vás. Pripravíme potrebné materiály, registrácie na úradoch aj na Obchodnom registri. Ak je to potrebné, poskytneme adresu za účelom umiestnenia sídla spoločnosti. Zabezpečíme taktiež profesionálne vedenie účtovníctva v Českej republike podľa individuálnych požiadaviek klientov a podľa všetkých platných legislatív. Vieme poskytnúť aj outsourcing a poradenstvo vo všetkých oblastiach finančného účtovníctva. Naším klientom ponúkame aj služby spracovania miezd a personalistiky na území ČR.

Tešíme sa na spoluprácu!

Publikoval: Lucia Pulcova

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *